COOPER&HUNTER
Інновації і комфорт

Офіційний сайт Cooper&Hunter в Україні. Ми обїеднали новітні, елегантні, ергономічні, конструкції з комфортом і високоякісною сучасною технологією!

Ми вирішуємо Ваші проблеми

Займайтеся важливими справами в той час, як досвідченні спеціалісти працюють на вас

Офіційна гарантія на продукцію Cooper&Hunter - 2 роки

Монтаж сертифікованими фахівцями

Безкоштовна доставка продукції по Україні

Повний асортимент COOPER&HUNTER

letayshiy-konder3

Про компанію COOPER&HUNTER

З більш ніж 20-річним досвідом роботи в галузі кондиціонування повітря та вентиляції компанія Cooper&Hunter стала провідним гравцем у сфері HVAC. Продукція під брендом Cooper&Hunter експортується в більш ніж 50 країн та регіонів усього світу. З моменту залучення до зарубіжних ринків Cooper&Hunter перетворився на відомий бренд.

Cooper&Hunter присвячений технологічним інноваціям та розвитку продуктів, керованих споживачами, виробляючи продукцію, що відповідає найвищим стандартам якості, забезпечуючи надійні, енергоефективні та економічно вигідні рішення для кондиціонування повітря.

Коли ви вибираєте продукти Cooper&Hunter для вашого будинку або бізнесу, ви отримуєте професійну технічну підтримку від наших експертів з опалення та охолодження. Щоб отримати всю необхідну підтримку, будь-які посібники по продукції, посібники з усунення несправностей гарантії можна легко знайти на нашому веб-сайті

© COOPER&HUNTER 2019-2021

Консультація

К сожалению отделения в Киеве и Луцке времено не работают. Работает отделение в Ковеле!